Logo

O projektu

Projekt dotovaný z ESF, OPPA a rozpočtu hl. m. Prahy skončil v prosinci 2014.

V případě zájmu o tento projekt však neváhejte a napište na info@navratdoprace.cz - další podobný projekt se připravuje, ozveme se vám.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Nabízíme i komerční kurz stejného typu. Zkuste náš VZDĚLÁVACÍ KURZ PRO VŠECHNY (více info zde).

______________________________________________________________________________________________________________________________

Projekt Trojúhelník práce, rodina, vzdělávání je zaměřen na osobnostní rozvoj žen na mateřské/rodičovské dovolené (MD/RD) nebo pečující o závislého člena rodiny, případně samozřejmě na muže v obdobné situaci.

Jedná se o vzdělávací kurz, probíhající v jedno pravidelné dopoledne v týdnu po dobu 12ti týdnů. Kurzu se žena zúčastňuje sama, bez dětí. Po dobu kurzu je pro ženy zajištěno hlídání dětí.

Cílem celého projektu je příprava žen na návrat do práce po MD/RD. Tato příprava nespočívá pouze v rozšíření vědomostí žen (pracovní právo, personalistika, CV, angličtina), ale především v osobnostním rozvoji.
Ženy po MD/RD jsou často na rozcestí a musí se rozhodnout mezi návratem do bývalého zaměstnání, nebo hledají novou cestu, novou práci, nové uplatnění na trhu. V našem projektu jim chceme pomoci především v této otázce. V projektu je věnována velká část právě osobnostnímu rozvoji a měkkým dovednostem. Mimo pravidelné kurzy čeká ženy individuální podpora psychologa a kouče.

Vzdělávání, osobnostní podpora i hlídáním dětí je pro rodiče zdarma. Kurzy i hlídání děti probíhá v Praze 4 - Kunraticích.

Kurz je určen pouze pro osoby s trvalým bydlištěm na území hl. m. Prahy.

Celý projekt je financován z Evropského sociálního fondu (ESF), Operační program Praha Adaptabilita (OPPA), rozpočtu hl. m. Prahy.


Trojúhelník Alena 1 Zakočení 2.turnusu
OPPA OPPA OPPA

Evropský sociální fond
Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Žít spolu o.p.s.

ŽÍT SPOLU o.p.s.

Golčova 24/7, 148 00 Praha 4 - Kunratice

Tel: 777 262 979 • info@zitspolu.czwww.zitspolu.cz