Logo

Osobní příběh

Romana Gondeková,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Děkuji za super kurz. Člověk se trochu vrátil do aktivního života a díky informacím zde mohl nalézt více sebedůvěry a sebejistoty pro klíčový okamžik, kdy se bude vracet zpět do práce. Bylo to bezva. Veronika Trutzová pro nás měla vždy nějaké dobré nápady.

Lucie Pletichová,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Parádní kurz! Navštívila jsem kurzů už víc, ale tenhle byl nej! Skvělá kombinace HR, AJ, psychologa … a hlavně – super kolektiv a organizace. Mrzí mě, že už končíme (to po jiných, obdobných kurzech necítím). Byla tu skvělá parta. DÍKY!!!!! Hodně štěstí všem.

Lenka Pipášová,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Jsem velice vděčná za tento jedinečný kurz, který mi ukázal a hlavně ujasnil, jakým směrem se chci ubrat. Velké dík patří lektorkám, které ke své práci přistupovaly s profesionalitou a velké dík rovněž Željce, která vše hezký organizovala a ovšem podstatném nás informovala.

Tunde Brocko Hlavács,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Chtěla bych poděkovat za výborný nápad podpořit matky na mateřské. Celý kurz byl krásně naplánovaný, aktuální, praktický. Přesně to co se „hodí nám“ maminkám, které se chtějí vrátit do práce. Lektorky byly profesionální a paní Željka nás taky inspirovala a podporovala celou dobu. Děkuji.

Kateřina Musílková,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Děkuji za perfektně zorganizovaný kurz a skvělé lektorky. Sešla se perfektní skupina lidí. Kurz mi bude chybět. Byl to příjemně strávený čas.

Zuzana Pařilová Ježová,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Výborně organizovaný kurz, na který jsem se vždy moc těšila. Vhodná byla volba malých skupinek, kdy se sházely vždy stejné maminky a bylo tak vytvořeno zcela důvěrné prostředí. Skvělá volba témat i lektorek, které vždy bez problémů a s humorem dokázaly udržet pozornost. Mrzí mě, že kurz již končí.

Kristýna Kačenová,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Krásně ucelený kurz, kde je velmi příjemné prostředí, jak díky velikosti skupiny, tak lektorkám. Dalo mi to především zamyšlení se nad dalšími kroky, které chci v pracovní i soukromé sféře podniknout. Děkuji.

Marta Hrbková,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Kurz se mi líbil pro svojí komplexnost. Sešla se skvělá skupina lidí, velmi kompaktní. Veronika Trutzová a Iva Peštová jsou perfektní lektorky.

Katka Brabcová,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Moc děkuji za fajn kurz a také všem lektorkám, které byly krásné, milé a sympatické. Zvlášť děkuji koučce a psycholožce. Jsou výborné, dobře poradily a pomohly.

Dragana Mladjic,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Chtěla bych moc, moc poděkovat za tento kurz. Přišla jsem na kurz během rodičovské dovolené a odnesla nové zkušenosti a dobrý pocit. Děkuji.

Hana Hrbková,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Děkuji za možnost absolvovat tento kurz, který byl velmi zajímavý a dobře organizovaný.

Lenka Hliňáková,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Na kurzu se mi moc líbilo. Byl zde velmi příjemný a milý kolektiv, a myslím, že mne opravdu nakopl.

Hana Chocová,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Na kurzu jsem se naučila hodně nových informaci. Kurz mne připravil pro hledání nové práce. Jsem ráda, že jsem se na tento kurz přihlásila. Moc fajn lektoři. Děkuji za to, že jsem tu mohla být.

Olga Bartoňová,  účastnice podzimního kurzu 2014, 9. prosince 2014:
Moc děkují všem lektorkám za perfektní přístup. Bylo to moc fajn.

Vendula Šmídová,  účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Děkuji za příjemný, velice dobře organizovaný kurz.

Jana Falisová,  účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Kurz mne velmi mile překvapil, jak náplní, kvalitou, lektorkami a organizaci. Děkuji.

Denisa Koublová, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Kurz je příjemné zpestření všedního života, zejména po několika letech na RD. Je praktické slyšet, že podobné situace prožívají i ostatní. Lépe se mi bude hledat práce díky novým informacím tady získaným. Přejí hodně štěstí do dalších kurzů. 

Jana Hrdinová, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Kurz mě velmi mile překvapil. Velmi pěkně propracované tematické celky, kde bylo více než hodně praktických informací. Skvělé zastavení se a zjištění, že mámy to mají opravdu vesměs všude stejné. Děkuji za příležitost potkat skvělé lektorky, báječnou paní Željku, která vždy pomohla organizačně vše zařídit. Přeji všem hodně štěstí a do budoucna dlouhý život tomuto projektu. Díky moc.

Petra Černá, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Díky moc za Váš kurz! Byla jsem moc ráda, že jsem Váš kurz našla a mohla se ho účastnit. Bylo moc příjemné 1 x týdně na dopoledne vypnout od dětí a klasického dopoledne na RD a věnovat se v klidu sobě. Získala jsem určitě informace, které využiji při hledání práce. Lektorky byly moc příjemné a kamarádské. Kurz angličtiny super! Přeji hodně štěstí do dalších kurzů. Díky moc.

Miloslava Hájková, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Kurz byl pro mne příjemným osvěžením na RD. Pomohl mi také s utříděním myšlenek před návratem do práce. Angličtina se jistě také hodí. Lektorky moc chválím. I paní psycholožka byla moc příjemná. S některými účastnicemi jsme se shodly, že koučka mohla zvolit empatičtější přístup. Působila dojmem, že ji naše problémy vlastně nezajímají a některé účastnice dokonce již druhé sezení odmítly. To je tedy jediný jasně viditelný prostor pro zlepšení. Každopádně za možnost účasti na kurzu děkuji.

Kateřina Roučková, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Děkuji za kurz, který byl pro mne přínosem. Dále bych chtěla poděkovat Željce, lektorkám za super odvedenou práci a dobrou atmosféru. 

Eva Zajícová, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Děkuji za kurz, který byl pro mě příjemným zpestřením RD. Utřídila jsem si myšlenky. Odpočinula si od dítěte. Kurz Aj. byl super! Chválím i paní psycholožku a koučku. 

Markéta Muzikářová, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Děkuji, bylo to moc fajn. 

Lenka Konhefrová, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Kurz byl perfektní – organizace, obsah, lektoři na 1*. Měla jsem představu, co mi dá, ale dál mi víc než jsem myslela. Nové informace, poznání nových lidí. Jste šikovní a milí! Díky moc. 

Mgr. Ingrid Žváčková, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Chci touto cestou poděkovat celému organizačnímu týmu za úžasnou příležitost účastnit se kurzu NÁVRAT DO PRÁCE. Jsem naplněná profesionálním přístupem, který maminkám po RD pomáhá najít cestu k osobnostnímu rozvoji a sebepoznání. Speciální poděkování PhDr. Jiřince Hlouškové. Profík na svém místě.

Darina Růžičková, účastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Děkuji za zajímavý kurz. Angličtina byla perfektně připravená – zajímavé informace, zábavná forma. Další dva kurzy byly také super. K zamyšlení i pro praktické využití.  

Petra Brodskáúčastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Krásný kurz, super kolektiv, profesionální a velmi milé školitelky, super organizace a hlavně skvělý pocit po absolvování. Psycholožka i lektorka taky super. Moc děkuji.

Taňa Orosováúčastnice jarního kurzu 2014, 26. června 2014:
Holky děkuji za vše! Kurz super!!! Jste úžasné! 

Lenka Plášilová, účastnice podzimního kurzu 2013, 31. května 2014:
Vážená paní ředitelko,
chtěla bych Vám moc poděkovat za projekt Návrat do práce. Díky jemu jsem měla možnost potkat se úžasnými lidmi a moc ráda na celý projekt vzpomínám. Škoda, že není nějaké další pokračování.
Lektorky se nám věnovaly s opravdovým zájmem. Paní doktorka Čížek Hrubá (osobní koučka) je zlatá, dodala  mi spoustu energie a odvahy do života. Spadla  mi snad přímo z nebe. Navíc mi poskytla velmi cenné kontakty. Paní Šárka Kotvaldová vnesla spoustu inspirace. Paní Haramulová mi pomohla vypracovat nový životopis.
Přeji Vám ať se Vám daří a pro nás maminky na mateřské a rodičovské mnoho takových skvělých projektů.
Paní ředitelko, prosím, kdyby se Vám podařilo získat obdobný projekt, dejte mi vědět. Moc ráda se zúčastním.
S pozdravem a přáním pěkného dne,
Lenka Plášilová

Klára Kalivodová, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Kurz mě velmi mile překvapil je mi líto, že už skončil.

Viktorie Selantyeva, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Děkují Vám mockrát za Váš kurz! Všechno bylo zajímavé! Osobně bych chtěla poděkovat za setkání s psycholožkou a koučkou, moc mi pomohly. HR Aleně – respekt!

Larysa Yatsyuk, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Ahoj, chtěla bych poděkovat za ten užitečný kurz, který mi pomůže v budoucnosti zlepšit svůj život.

Dana Janásková, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Děkují za kurz. Bylo to fajn.

Jana Burešová, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Výborný kurz. Neměla jsem žádné očekávání, ale jsem příjemně překvapená. Říkala jsem si, že třeba nějaký kontakt získám. Nakonec myslím, že díky kurzu nastupují 1. 4. 2014 do práce. Super byla zkušenost s koučkou a psycholožkou. To určitě ještě ve svém životě využiju. Moc děkují paní Haramulové a paní Kotvalové. Tyto dvě částí kurzu oceňují nejvíc a nejvíc mne obohatily (informačně a osobnostně). Děkují, Jana Burešová.

Nikolína Forlé, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Bylo to super, děkují.

Zdeňka Lachmanová, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Mnohokrát děkují. Byl to moc příjemný kurz (hlavně přínosný) a moc příjemní lidé v něm.

Viola Matulová, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Moc děkují za tyto setkání, které mi jednou týdně dělaly radost. Myslím, že je to opravdu dobrý start do toho pracovního života a doufám, že všechny poznatky brzy zúročím.

Kateřina Chlebovnová, účastnice zimního kurzu 2014, 31. března 2014:
Velice děkují za možnost a příležitost navštívit tento kurz. Informace byly moc zajímavé a užitečné a hlídání dětí skvělé.

Radmila Dvořáková, účastnice prvního turnusu kurzů, nám napsala 16. října 2013:
Ve zkratce, z vašeho kurzu jsem odešla s větší jistotou, že nemám taky strach jít na pohovor. A ten pohovor P se uskuteční tento pátek.
S odstupem času bych potřebovala, třeba tak po půl roce, se znovu setkat s paní koučkou a doprobrat vše co ještě nastalo za další výzvy nebo i stagnaci v profesíim životě (neustále nemocné dítě, pro nikoho nejste atraktivní s dítětem, málokdo chápe že máte i manžela a ten se umi též postarat o rodinu apod.)
Ráda vzpomínám na všechny lektorky, které nás doprovázely kurzem. Co projde za myšlenky, které provázejí často mou mysl:
-personalistika-i s malým miminkem se dá dělat co nás baví
-angličtina-srdečný úsměv a těším se na podzimní kurzy angličtiny. Doufám, že se otevřou třeba i větší intenzivní bloky, třeba 6-týdenní.
-měkké dovednosti-ne přírodní, ale živá žena a více poslouchám sama sebe a umím s tím víc pracovat a využívat svých výhod i nevýhod
-psychložka-více takových lidí, udělala mě šťastnou ženou,a díky ní vidím, ze moje povaha je dar, že jiní musí  na to co mám denně zobat pilulky:)
- koučka-hrábla do mých černých můr, potřebovala bych ještě vic zpracovat mé já.
Jak jsem říkala, s odstupem by to chtělo tam dát ještě jeden pohovor s koučkou nebo psycholožkou, podle toho kdo koho víc potřebuje. Pak bych řekla, že kurz je naprostá bomba a dovede vše do zdárného konce.

Michaela Velebná nám 25. června 2013 napsala:
Dobrý den,
nejprve bych Vám chtěla za tento kurz poděkovat. Když jsem se přihlašovala, tak moje představa byla, že zjistím, "jak to chodí" při hledání zaměstnání a jinak že vlastně nevím. Největším přínosem pro mě bylo poznat nové lidi, ženy- maminy, se stejnými potížemi, obavami jako mám já. Ženy v různých situacích a etapách svého života a všechny ...na mateřské. Dostala jsem ale mnohem víc, než jsem čekala. Všechny ženy, lektorky, včetně paní ředitelky o. p. s. a paní koordinátorky jsou naprosto úžasné ženy, přátelské, otevřené, milé, usměvavé a hlavně jsem z nich cítila, že nám opravdu chtějí něco předat, že nám pomáhají posunout se dál. Musím říci, že jsem celý kurz opravdu prožila a občas tekly i slzy. Ale nemusíte se bát, bylo to většinou z nového poznání, které ve mě vyvolalo pocit úlevy, že to, co cítím, dělám, je vlastně v pořádku, a že mám vytrvat a také jak jít dál.
Ještě jednou velké díky.
M. Velebná


OPPA OPPA OPPA

Evropský sociální fond
Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Žít spolu o.p.s.

ŽÍT SPOLU o.p.s.

Golčova 24/7, 148 00 Praha 4 - Kunratice

Tel: 777 262 979 • info@zitspolu.czwww.zitspolu.cz