Logo

O nás

   Projekt realizuje ŽÍT SPOLU, o.p.s.,která vznikla v roce 2011 jako navazující organizace na neziskovou organizaci Dům pro motýlky, o.p.s., založenou v roce 2006.
S novým názvem jsme rozšířili portfolio služeb a již několik let pracujeme na podpoře rovných příležitostí mužů a žen na trhu práce.

Kromě projektu Trojúhelník práce, rodina, vzdělávání se zabýváme ještě těmito aktivitami:

  Rodinné centrum U motýlků. Provozujeme zavedené rodinné centrum v Praze 4 - Kunraticích. Toto centrum nabízí široké spektrum služeb pro rodinu i širokou veřejnost včetně podpory mezigeneračního soužití. Najdete u nás množství sportovních i výukových kurzů pro děti i dospělé, během roku organizujeme mnoho jednorázových zábavných akce pro celé rodiny, provozujeme miniškolku o dvanácti dětech. Několikrát týdně možnost návštěvy velké vybavené herny pro děti zdarma.

   Firemní školky. Komplexní poradenství pro zájemce o firemní školky, miniškolky, soukromé školky, dětské skupiny jako alternativního řešení v péči o děti jeselského a předškolního věku. Poradíme v legislativních otázkách a poskytneme informace o založení a provozování školek. Nabízíme zpracování dokumentace, kalkulaci nákladů a samotnou realizaci projektu.

  Dětské koutky. Založíme a provozujeme dětské koutky ve firmách či organizacích, které mají zájem podpořit rodiny s dětmi. Jedná se jak o firmy, kde může být dětský koutek určen pro docházející zaměstnance, tak i o další organizace (restaurace, volnočasová zařízení, obchodní centra, hotely, knihovny atd.). Nabízíme i organizaci mobilních dětských či kojících koutků - poskytneme vybavení, personál, doprovodný program na firemní i soukromé akce pro veřejnost (dětské koutky na veletrzích, svatbách, kulturních akcích atd.).


OPPA OPPA OPPA

Evropský sociální fond
Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Žít spolu o.p.s.

ŽÍT SPOLU o.p.s.

Golčova 24/7, 148 00 Praha 4 - Kunratice

Tel: 777 262 979 • info@zitspolu.czwww.zitspolu.cz